Informacje
płeć
Mężczyzna
data urodzenia
7 lipca 2002
miejsce zamieszkania
Warszawa
Zodiakalny skorpion, dziennikarz i fotograf. Ukończył geologię i dziennikarstwo na UW. Publikował m.in. w magazynach "Poznaj świat", "Podróże", IMT, "Światowid", "Ziemia", "Poznaj swój kraj". Współpracował z Polską Kroniką Filmową. Pilot wycieczek zagranicznych oraz przewodnik po Górach Świętokrzyskich. Interesuje się etnologią, historią, kulturą, sztuką, lotnictwem. Kocha książki, morze i górskie wędrówki.
Wyróżnienia
Siedem odsłon Malty
Wyprawa tygodnia Siedem odsłon Malty

Niewiele jest takich państw na świecie, które pomimo niewielkiej powierzchni jaką zajmują, mogą zaoferować całe mnóstwo atrakcji nawet najbardziej wymagającemu podróżnikowi. Malta kusi bogactwem kulturowym, urokliwą architekturą i błękitnymi lagunami.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.