Wasze wyprawy

Dzika Plaża

tak to wyglądało

fot.: Zonia

tak to wyglądało
To miał być krotki wypad na deskę i opalanie, a był koszmar

Byliśmy na Dzikiej Plaży, pierwszy i ostatni raz w tym roku, wrażenia okropne, jest coraz gorzej mimo tzw. inwestycji.Zbulwersowały mnie szczególnie porozwalane po całym terenie śmiecie, poczułam się jak na wysypisku śmieci. Woda cuchnie na odległość, nie wyobrażam sobie żeby dzieci mogły się tu kąpać. Oprócz tego grile i ogniska rozpalane są wszędzie i nikt nie próbuje jakoś tego uporządkować, nie ma żadnego nadzoru nad chamskimi hordami wekendowych zapijaczonych "turystów".Nie ma mowy o wypoczynku dla normalnych ludzi i rodzin z dziećmi. Po prostu brud, smród i hałas. Wjeżdżają samochodami niemalże na plażę , chleją, kurwiają, włączają "muzykę" na maxa i oczywiście śmiecą i załatwiają potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie. Policjanta ani żadnych służb porządkowych nie uświadczy, po prostu nikogo to nie interesuje, pobierane są tylko opłaty za wjazd. Przyjeżdżaliśmy tu w poprzednich latach popływać na desce i odpocząć, ale teraz to nie jest odpoczynek, wolę już pojechać do któregoś z okolicznych ośrodków i zapłacić niż męczyć się na "Dzikiej Plaży", która jest chyba dla dzików. Porobiłam zdjęcia i zrobię "reklamę" Gminie Nieporęt na wszystkich portalach turystycznych i wśród wszystkich znajomych, żeby omijali to miejsce szerokim łukiem.Tak więc nie ma się co chwalić inwestycjami, a raczej zadbać o porządek i żeby tam chcieli przyjeżdżać normalni ludzie a nie tylko dzicz. Pozdrowienia dla Burmistrza i wszystkich urzędników! 

Siedem odsłon Malty
Wyprawa tygodnia Siedem odsłon Malty

Niewiele jest takich państw na świecie, które pomimo niewielkiej powierzchni jaką zajmują, mogą zaoferować całe mnóstwo atrakcji nawet najbardziej wymagającemu podróżnikowi. Malta kusi bogactwem kulturowym, urokliwą architekturą i błękitnymi lagunami.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.