Aktualności

Ekologiczne podróże z dziećmi

Adam Stasiak, 6.04.2011

dzieciak na plaży
dzieciak na plaży
Założenie rodziny wcale nie oznacza końca podróżowania. Myslicie, że dzieci źle znoszą podróże, samoloty i spanie w innych miejscach? Bzdura. Można połączyć podróże, wychowywanie dzieci, a przez to otwierać im oczy na świat i mieć piękne wspomnienia.

Założenie rodziny wcale nie oznacza końca podróżowania. Myslicie, że dzieci źle znoszą podróże, samoloty i spanie w innych miejscach? Bzdura. Można połączyć podróże i wychowywanie dzieci, a przez to otwierać im oczy na świat i mieć piękne wspomnienia.

Istnieją sposoby na to by dzieci nie plakały, były grzeczne i spokojne nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, z którymi mamy do czynienia np. podczas lotniskowych odpraw. Także karmienie najmłodszych nie będzie problemem, jeżeli tylko wiemy gdzie szukać pożywienia w innych krajach. Jak to wszystko powiązać z wypoczynkiem, relaksem i urlopem w ekologiczny sposób? Więcej na: http://www.ekomama.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=273:eko-rodzina-podrozuje-cz1&catid=25:artykuy&Itemid=28

zdjęcie : sxc.hu

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.