Atrakcje

Dzień Kobiet w Pałacu Żelechów SPA & Wellness

materiały promocyjne, 11.10.2015

Pałac Żelechów SPA & Wellness

fot.: materiały promocyjne

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Pałac Żelechów SPA and Wellness to luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim, na terenie rozległego zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego. Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla osób, które szukają elitarnych miejsc.

W pierwszy weekend marca zapraszamy wszystkich do Pałacu Żelechów na specjalny pakiet z okazji świetą, jakim jest Dzień Kobiet.

Siedemdziesiąt pięć pałacowych pokoi i apartamentów, sala balowa, restauracja oraz sale konferencyjno – bankietowe wyróżnia stylowa architektura o wyszukanym i ciepłym charakterze. Restauracja pałacowa oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. Dodatkową atrakcją obiektu jest ukryty w pałacowych Lochach własny Browar, w którym piwo warzone jest na bazie jedynie naturalnych składników.

NA TEMAT:

Strefa Wellness & SPA

Pałac Żelechów to również wyjątkowa strefa Wellness & Spa - unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Dbając o stworzenie luksusowych warunków pałacowe Spa wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach Spa w Dubaju, czy na największym liniowcu świata Queen Mary II.

W hotelowym SPA wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez fachowy personel przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów, między innymi najbardziej luksusowych kosmetyków japońskiej marki MENARD, która jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie najnowocześniejszych metod stymulacji skóry do odnowy oraz regeneracji już istniejących w niej zniszczeń.

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.