Aktualności

Bieg Dookoła ZOO bije rekordy popularności

Roma Kuffel, 17.03.2011

Plakat biegu
Plakat biegu
Zaledwie 30 minut trwały zapisy online do trzeciej edycji Biegu Dookoła ZOO, który zostanie przeprowadzony w Warszawie 16 kwietnia. To absolutny rekord, może dlatego, że  tylko w stolicy odbywają się biegi na terenie ogrodu zoologicznego, a ze względu na charakter trasy liczba uczestników jest limitowana (wynosi 1000 osób). Jak zapewniają organizatorzy, gwarantują „zwierzęcą radość” i doskonałą zabawę.

Czemu Bieg Dookoła ZOO zawdzięcza swój sukces? „.Jest to jedyny bieg w Polsce rozgrywany na terenie ogrodu zoologicznego i jeden z zaledwie kilku takich eventów na świecie - mówi Dariusz Pawelec dyrektor imprezy. Impreza jest atrakcyjnym produktem z marketingowego punktu widzenia: jest unikalna, ma sympatyczny layout graficzny, wsparcie sponsorów i patronów medialnych oraz wypracowaną przez ostatnie 2 lata renomę wśród biegaczy. Dodatkowo, organizując zawody wspieramy Fundację Panda, która pomaga w rozwoju stołecznego ZOO.

NA TEMAT:

Uczestnicy biegu głównego będą musieli pokonać ok. 10 km (trzy pętle, początek przy ul. Ratuszowej, meta „przy żyrafie”). Odbędą się także 4 biegi dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz bieg dla przedszkolaków.

Więcej informacji na stronie www.biegzoo.pl.

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.