Aktualności

Oferty biur podróży na I phonach? Już niedługo

Adam Stasiak, 1.05.2011

neckermann

fot.: Neckermann

neckermann
Neckermann jest pierwszym w Polsce biurem podróży, które uruchomiło aplikację dla urządzeń iPhone i iPad pozwalającą na szybkie wyszukiwanie oferty. Aplikacje są bezpłatne i można ją pobrać np.w sklepie internetowy App Store.

Neckermann jest pierwszym w Polsce biurem podróży, które uruchomiło aplikację dla urządzeń iPhone i iPad pozwalającą na szybkie wyszukiwanie oferty. Aplikacje są bezpłatne i można ją pobrać np.w sklepie internetowy App Store.

- Nowoczesne technologie odgrywają coraz większą rolę w kontakcie z klientem, także z tym poszukującym oferty wakacyjnej. Użytkownicy coraz bardziej popularnych w Polsce iPhonów i iPadów mogą już korzystać z naszej najnowszej wyszukiwarki, dedykowanej tym właśnie urządzeniom. Aplikacja Neckermanna to przede wszystkim praktyczne źródło informacji o naszej ofercie - mówi Magda Plutecka-Dydoń PR Manager Neckermann Polska.

Dzieki aplikacji użytkownicy mają dostep do ponad 1700 propozycji z szerokiej oferty biura, w tym wycieczek last minute i wszystkich promocji. Aplikacja ma również wyszukiwarkę hotelów, wystarczy wpisac jego nazwe lub kod, dzięki czemu od razu możemy sprawdzic opis i opinie na temat hotelu czy wejść w galerię zdjęć.

Neckermann jest chyba najbardziej innowacyjnym biurem podróży działającym w Polsce, w 2004 r. jako pierwszy wprowadził sprzedaż on-line. W 2009 r. jako pierwszy z touroperatorów uruchomił portal ThomasCook.pl, za którego pośrednictwem klienci mogą zaplanować wakacje bazując na ofercie 16 największych polskich touroperatorów. Kolejna mozliwością jest samodzielne organizowanie podróże i rezerwacje biletów lotniczych.

Może juz niedługo dzięki takim aplikacją nie będzie trzeba drukować katalogów i w ten sposób touroperatorzy przyczynia sie do oszczędzania papieru. Życzymy powodzenia !

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.