Aktualności

Ogromny księżyc nad nami

Joanna Szyndler, 17.03.2011

W sobotę po raz pierwszy od 1993 roku będący w pełni księżyc znajdzie sie w najbliższym połozeniu wobec ziemi. Oznacza, to że będziemy mogli oglądać tarczę księżyca o 14% wiekszą niz zazwyczaj!

NA TEMAT:

W sobotę po raz pierwszy od 1993 roku będący w pełni księżyc znajdzie się w najbliższym położeniu wobec ziemi. Oznacza, to że będziemy mogli oglądać tarczę księżyca o 14% wiekszą niz zazwyczaj! Takie zjawisko zdaża sie raz na 18 lat i jak bardzo słusznie zauważa gawker.com, kolejny raz dojdzie do niego, gdy Justin Bieber będzie już miał ponad trzydziestkę;)

http://gawker.com/#!5782877/the-moon-is-going-to-be-huge-on-saturday

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.