Aktualności

Opóźniony lot? Skorzystaj z pomocy prawnika na warszawskim Okęciu.

airbus na Okęciu
airbus na Okęciu
Kancelaria prawna działająca na warszawskim Okęciu, proponuje pomoc prawną i  do 900 złotych rekompensaty za skorzystanie z jej pomocy przy dochodzeniu odszkodowania od przewoźników i biur podróży za opóźnione loty.

Kancelaria prawna działająca na warszawskim Okęciu, proponuje pomoc prawną i do 900 złotych rekompensaty za skorzystanie z jej pomocy przy dochodzeniu odszkodowania od przewoźników i biur podróży za opóźnione loty.

Prawnicy przekonują, że w świetle obowiązujących przepisów prawa, ipasażerowie mają duże szanse na uzyskanie odszkodowania.  Firma przekonuje, że już wielokrotnie wywalczyła finansowe rekompensaty dla pasażerów opóźnionych lotów. Kancelaria pomaga takżeprzygotowywyać pozwy zbiorowe przeciw przewoźnikom i biurom podróży, które unikają płacenia odszkodowań.

Urzęd Lotnictwa Cywilnego wyjaśnia, że rekompensata przysługuje jeśli do portu docelowego przylecieliśmy z co najmniej trzygodzinnym opóźnieniem. W takiej sytuacji przewoźnik dodatkowo musi zapewnić posiłek i dostęp do telefonu.  Zadośćuczynienie nie przysługuje jednak, w przypadku gdy przewoźnik dowiedzie, że opóźnienie spowodowane jest zaistnieniem nadzwyczajnych okoliczności, które były nieuknione. Co to jednak oznacza dla przeciętnego Kowalskiego nie wie nikt.

Kancelaria obiecuje nie obciążać poszkodowanego pasażera, kosztami usługi prawnej w przypadku nieuzyskania odszkodowania. Jesli jednak wypłacone zostanie finansowe zadośćuczynienie , pobiera prowizję. Oczywiście możemy tez sami dochodzić swoich praw, jednak czy mamy czas i nam się chce. Jesli nie prawnik na Lotnisku im. Fryderyka Chopina już na was czeka

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.