Aktualności

Otwarcie Parku Fontann w Warszawie

Joanna Szyndler, 6.05.2011

W sobotę o godz. 21 w Warszawie odbędzie sie Uroczyste Otwarcie Multimedialnego Parku Fontann.

NA TEMAT:

W sobotę o godz. 21 w Warszawie odbędzie sie Uroczyste Otwarcie Multimedialnego Parku Fontann. Otwarciu ma towarzyszyć specjalny pokaz łączący światło, dźwięk, wodę, ogień, taniec i słowo pt. "Magia żywiołów". W widowisku wezmą udział tancerze, akrobaci, odbędą sie też pokazy pirotechniczne. Podobne pokazy będzie można zobaczyć w każdą sobotę przez całe lato. Próba generalne odbyła się już w listopadzie i to właśnie wtedy powstał filmik, który możecie u nas zobaczyć.

Warszawa w końcu zaczyna odwracać sie przodem do Wisły. W zeszłym roku popularnościa wśród młodych warszawiaków cieszyło sie miejsce "Cud nad Wisłą". W położonym nad samym brzegiem rzeki lokalu można było posiedzieć na poduszkach, napić się piwa, wina, posłuchać odbywających się tam koncertów. Oby więcej takich miejsc jak Cud nad Wisłą i takich jak Park Fontann!

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.