Aktualności

Paryski Tydzień Mody.

Stanisław Boniecki, 8.03.2011

PFW
PFW
W tym tygodniu dobiega końca paryski Tydzień Mody, a w zasadzie ogólnoświatowy Miesiąc Mody - po pokazach w NYC, Londynie, Mediolanie i Paryżu.

W tym tygodniu dobiega końca paryski Tydzień Mody, a w zasadzie ogólnoświatowy Miesiąc Mody - po pokazach w NYC, Londynie, Mediolanie i Paryżu. Tłum dziennikarzy, celebrytów i wszystkich zainteresowanych trendami powraca z wojaży oczekując, aż najnowsze kolekcje pojawią się w sklepach (za pól roku). Mnie tam nie bylo, ale mam dobrych informatorów i słyszałem, że było naprawdę fajnie. Ba! Nawet dostałem jedno zdjęcie!

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.