Aktualności

Południowa Tajlandia pod wodą

Joanna Szyndler, 1.04.2011

MSZ ostrzega turystów przed powodziami w południowych prowincjach Tajlandii. Na skutek obfitych opadów zagrozone sa miejscowości chętnie odwiedzane przez turystów. Osobom planującym podróż do miejsc dotkniętych powodziami MSZ zaleca powstrzymanie się przed wyjazdem lub jego przełożenie do czasu ustabilizowania się sytuacji i usunięcia skutków zdarzenia.  

MSZ ostrzega turystów przed powodziami w południowych prowincjach Tajlandii. Na skutek obfitych opadów zagrożone saą miejscowości chętnie odwiedzane przez turystów. Osobom planującym podróż do miejsc dotkniętych powodziami MSZ zaleca powstrzymanie się przed wyjazdem lub jego przełożenie do czasu ustabilizowania się sytuacji i usunięcia skutków zdarzenia.

Bieżące informacje można śledzić na stronie Ambasady RP w Bangkoku: www.bangkok.polemb.net

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.