Wyprawy
Krajobraz Południowej Florydy po kwarantannie
    Krajobraz Południowej Florydy po kwarantannie

Kwarantanna na Florydzie nie była z pewnością tak surowa, jak w Polsce...

Weekend na Turks & Caicos
Weekend na Turks & Caicos

Czterodniowy pobyt na Turks & Caicos jest naszym ostatnim urlopem w 2018 roku. Lot z Fort Lauderdale do Providenciales trwa jedyne półtorej godziny.

Degustacja sycylijskiego wina w Tenuta Regaleali
Degustacja sycylijskiego wina w Tenuta Regaleali

Odwiedzając Włochy, grzechem jest nieskosztowanie wina z lokalnej winnicy. Podczas naszego ostatniego pobytu, ze względu na napięty grafik rejsu, nie było nam dane zobaczyć typowej produkcji włoskiego wina.

“LA ROCCA”
“LA ROCCA”

Na drugi dzień naszego pobytu w Cefalù zaplanowałam wejście na wzniesienie La Rocca, które codziennie możemy podziwiać z naszego tarasu, i które o sobie przypomina, za każdym razem, kiedy siadamy i popijamy espresso.

CEFALÙ-SYCYLIJSKA PERŁA
CEFALÙ-SYCYLIJSKA PERŁA

Po długim locie z Miami i ośmiogodzinnej przesiadce w Mediolanie, nareszcie lądujemy w stolicy Sycylii, Palermo. Jeszcze tylko odbiór bagażu i samochodu i możemy oficjalnie powiedzieć, że rozpoczynamy naszą przygodę roku.

W sercu Toskanii
W sercu Toskanii

Port La Spezia, położony w górzystej Ligurii, wita nas słonecznym porankiem. Mogliśmy odwiedzić bliższe miasteczka, usytuowane tuż nad wybrzeżu, ale ja uparłam się na kolebkę renesansu–Florencję.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.