Wyprawy
Wspinanie na Jurze
Wspinanie na Jurze

Po dłuższej przerwie wybrałem się znowu w skały. Weekend w jurajskich skałach zaowocował kilkoma fotkami.

Supraśl i okolice
Supraśl i okolice

Supraśl jest jednym z ciekawszych miejsc w okolicach Białegostoku. Stare chaty, muzeum ikon, tereny nad rzeką Supraśl - to warto zobaczyć.

Samotny rajd po Europie
Samotny rajd po Europie

Zawsze chciałem się wybrać w samotną podróż bez planów. Znalazłem tydzień wolnego i postanowiłem przejechać się samochodem po Europie. Tydzień to trochę mało więc musiałem się śpieszyć.

Grecja - Zakynthos, mała, urocza wysepka
Grecja - Zakynthos, mała, urocza wysepka

Grecka wyspa, zwana potocznie "Zante" słynie z legowiska żółwi Caretta Caretta. Chociaż jest mała ma wszystko co trzeba: morze, góry, skały.

Polska - Jura, nie tylko wspinaczka
Polska - Jura, nie tylko wspinaczka

Jura krakowsko-częstochowska ma wyjątkowy klimat. Nie wiem czemu zawsze chce się tam wracać. Niezależnie czy jesteś wspinaczem czy niedzielnym turystą.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.