WASZE WYPRAWY

  • Pisz relacje z wypraw
  • Dodawaj zdjęcia
  • Czytaj i obserwuj innych
  • Wygrywaj nagrody w konkursach

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME S.A. informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych*:

Aby subskrybować newsletter należy mieć ukończone 16 lat.
Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgód w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl.

INFORMACJE PODSTAWOWE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10, 04-190 Warszawa. Cele przetwarzania to realizacja usługi, wysyłka newslettera oraz marketing własny TIME S.A. (szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ) i naszych zaufanych partnerów, w tym spółek z Grupy ZPR Media, jeżeli wyraziłeś na to zgodę (szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ). Podstawami prawnymi przetwarzania są umowa sprzedaży/świadczenia usług, nasz prawnie uzasadniony interes oraz Twoja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo sprzeciwu i wycofania zgody wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, prawo dostępu do danych i inne prawa, o których mowa w szczegółowych informacjach o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych pod powyższymi linkami.

Wyprawy

Relacje z Waszych wypraw nierzadko pełne bezcennych porad na temat podróżowania po Polsce i świecie czytaj wyprawy

Zdjęcia

Wasze zdjęcia z wakacji. Najciekawsze wyróżniamy na stronie głównej Podroze.se.pl i w czasopiśmie „Podróże” oglądaj zdjęcia

Konkursy

Bądź na bieżąco z naszymi konkursami i konkursami naszych partnerów. Wygrywaj publikacje w czasopiśmie i na głównej stronie Podroze.se.pl przeglądaj konkursy

Powiadomienia

Gdy ktoś skomentuje Twój wpis lub zacznie obserwować Twój profil, zostaniesz o tym poinformowany

Obserwuj

Obserwuj aktywność ulubionych użytkowników i powiększaj grono znajomych

Udostępniaj

Polecaj znajomym treści, które tworzysz. Udostępniaj ulubione wyprawy i zdjęcia
Intuicyjny edytor

Twórz piękne wpisy szybko i przyjemnie. Umieszczaj w nich zdjęcia, filmy i mapy

edytor

Zostań blogerem

Najlepsze wyprawy i zdjęcia wyróżniamy na Podroze.se.pl, publikujemy w „Podróżach” i mediach społecznościowych

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.