Wasze wyprawy

Wędrówki ze smakiem - dookoła świata na rowerze

Wędrówki ze smakiem - dookoła świata na rowerze

fot.: WędrówkiZeSmakiem

Jesteśmy parą podróżników i smakoszy dlatego chcemy nasze dwie pasje połączyć podczas wyprawy - szukamy smaku przygody, wędrówki i niezwykłej kuchni.

Podróż zaczniemy od Ameryki Południowej - najpierw Argentyna i pyszne steki, póóźniej Chile i tamtejsze przysmaki a na deser Peru. Z Ameryki musimy przedostać się do Singapuru i stamtąd zacząć wielką przejażdżkę rowerową przez Azję. Chcemy odwiedzić Malezję, Kambodżę, Tajlandię, Chiny i Mongolię. Następnym punktem na mapie jest Azerbejdżan, gdzie wrócimy wspomnieniamy do ubiegłorocznej wyprawy i przy okazji odwiedzimy poznanych tam przyjaciół. Powrót do Polski planujemy przez Turcję, BUłgarię, Serbię, Bosnię i Hercegowinę, Austrię i Czechy.

Zależy nam na tym, by bez pospiechu przemierzyć wymienione kraje. Dlaczego na rowerach?

To najtańszy z możliwych środków komunikacji, który nas nie ograniczy a dodatkowo pozwoli zauważyć to czego nie widać przez okno autobusu, poczuć smak i zapach nowego lądu, zatrzymac się wszędzie tam gdzie tylko nam się spodoba.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.