Aktualności

Najlepsze linie lotnicze na świecie

Adam Stasiak, 11.04.2011

depatrures

fot.: sxc.hu

depatrures
Chcecie wiedzieć, które linie lotnicze są najlepsze na świecie, w których możecie podróżować ze zwierzętami w klatkach na siedzeniu obok, oraz jak na tle konkurencji wypada nasz rodzimy przewoźnik LOT?. Wszystko to powie wam Skytrax.

Chcecie wiedzieć, które linie lotnicze są najlepsze na świecie, w których możecie podróżować ze zwierzętami w klatkach na siedzeniu obok, oraz jak na tle konkurencji wypada nasz rodzimy przewodnik LOT?. Wszystko to powie wam Skytrax.

Od blisko 21 lat Skytrax jest rozpoznawalną marką na świecie związaną z podróżami lotniczymi, zapewniając niezrównane doświadczenie i analizy w świecie usług przemysłu lotniczego i portów lotniczych, poprzez najbardziej profesjonalne programy audytu i usług Benchmarking produktu, jak i jakości usług.

W 2010 roku Skytrax za najlepsze linie lotnicze świata uznała Asiana Airlines. Na drugim miejscu uplasowały się Singapore Airlines, a na trzecim Qatar Airlines. Wszystkie te linie uznane zostały za 5 gwiazdkowe, najwyżej oceniane w skali Skytrax. Dla przykładu nasz rodzimy przewoźnik polskie Linie Lotnicze LOT dostaje w tym rankingu trzy gwiazdki.

Za najlepszy port lotniczy świata uznano lotnisko międzynarodowe w Hong Kongu, na drugim miejscu lotnisko Changi w Singapurze, a na trzecim lotnisko Incheon w Korei Południowej.

Z usług badawczych i doradczych Skytrax korzystało ponad 215 linii lotniczych i 75 lotnisk. Na stronie www.airlinequality.com znajdziecie więcej szczegółów i ranking wszystkich linni lotniczych.

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.